Wyposażenie łazienek – zobacz szeroką ofertę produktów najlepszej klasy.

 

Od wielu lat urządzamy łazienki naszych klientów.

Wyposażanie łazienek jest naszą pasją już od 1991 roku, kiedy otwarliśmy we Wrocławiu salon sprzedaży. Przez wszystkie lata działalności, pomogliśmy niezliczonej liczbie klientów pięknie i funkcjonalnie urządzić swoje łazienki. Doradzamy i wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań. Wiemy, że każda łazienka jest inna i każda wymaga indywidualnego podejścia

Jesteśmy jednym w największych importerów płytek ceramicznych oraz wyposażenia we Wrocławiu oraz dystrybutorem wielu sprawdzonych, Polskich producentów. Stawiamy na jakość, bo wiemy, że jest ona najlepszą reklamą. Dlatego wyposażenie łazienek dostępne w naszym salonie od tylu lat cieszy się uznaniem naszych klientów.

 

Nieustannie poszerzamy asortyment i rozwijamy ofertę naszych usług

Działamy na rynku już wiele lat, ale to nie znaczy, że nasza firma stoi w miejscu. Wiemy, że sukcesem w sprzedaży jest otwartość na potrzeby klientów. Dlatego oprócz zakupu najlepszej jakości ceramiki sanitarnej, płytek czy akcesoriów, możesz zlecić nam również zaprojektowanie swojej łazienki. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala nam na dobieranie najdogodniejszych rozwiązań dla klientów, a szeroki wybór produktów umożliwia wcielenie naszych projektów w życie.

Jeśli szukasz pomysłu na swoją łazienkę, skorzystaj z doświadczenia i profesjonalnej wiedzy naszych pracowników. Fachowe podejście i doskonały wybór produktów zostały docenione przez producentów i importerów, którzy wybrali naszą firmę wrocławskim Salonem Roku 2012. Zaufało nam już wielu klientów, którym pomogliśmy mieszkać ładniej i wygodniej. Zapraszamy Cię do salonu we Wrocławiu. Przyjdź i poznaj nas bliżej.

Zobacz także:

DORADZTWO I WSPARCIE

Urządzasz łazienkę i nie wiesz, na co się zdecydować? W naszym salonie uzyskasz profesjonalne doradztwo i wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań.

EKSPOZYCJE

Aby ułatwić Ci wybór produktów z naszej szerokiej oferty, przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe ekspozycje wyposażenia. Możesz je obejrzeć w naszym salonie i…

TRANSPORT

Planujesz zakup produktów o dużych gabarytach? Służymy Ci pomocą. Skorzystasz u nas z usług transportowych w korzystnych cenach.